Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pracownicy

Kierownik: prof. dr hab. Wiesław Babik

Imię i nazwisko Telefon Pokój Email Stanowisko
prof. dr hab. Wiesław Babik 664-5171 2.2.5 wieslaw.babik@uj.edu.pl  profesor nadzwyczajny
mgr Katarzyna Dudek 664-6870 2.2.19 katarzyna2.dudek@uj.edu.pl  specjalista naukowo-techniczny
dr Marta Labocha -Derkowska 664-5151 2.2.4 marta.labocha@uj.edu.pl  adiunkt naukowy
mgr Marta Najman 664-5407 2.2.6 marta.musial@uj.edu.pl  specjalista inżynieryjno - techniczny
dr Gemma Palomar 664-5141 2.2.7 gemma.palomar@uj.edu.pl  asystent naukowy
dr Agata Plesnar-Bielak 664-5151 2.2.4 agata.plesnar@uj.edu.pl  asystent naukowy
dr Zofia Prokop 664-5151 2.2.4 zofia.prokop@uj.edu.pl  adiunkt
mgr Karolina Sychta 664-6837 2.2.6 karolina.sychta@uj.edu.pl  specjalista inżynieryjno - techniczny
dr Piotr Zieliński 664-5141 2.2.7 piotr.zielinski@uj.edu.pl  asystent naukowy